Historie ślubne

Historie Ślubne

Stało się! Postanowiliście wziąć ślub i zorganizować wymarzone wesele, lecz kompletnie brakuje Wam pomysłu na całą uroczystość?  To zupełnie normalnie, ponieważ nikt z nas na początku nie ma zaplanowanego wesela od A do Z. Dlatego postanowiłem, że właśnie tutaj będę dzielił się z Wami swoimi przeżyciami a w szczególności – pięknymi chwilami, które kochamy tworzyć na Waszych uroczystościach!

Wesele w Hotelu Kurpia Arte w Nowogrodzie

Jednym z ciekawszych miejsc jakie ostatnio odwiedziliśmy był hotel Kurpia Arte. Znaleźliśmy się w tym miejscu, ponieważ Ewa i Jakub postanowili właśnie tam zorganizować swoje plenerowe wesele a dokładnie pod ogromną wiatą znajdującą się bezpośrednio za hotelem w otoczeniu urokliwego odkrytego basenu.

Ślub jak z bajki Olgi i Łukasza

Piękny ślub w ogrodzie Hotelu Belfort z cudowną oprawą muzyczną, bezglutenowe słodkości, szalona Pani Młoda, Pitbull, zwariowany barman i my Dj/Wodzirej Bellwether – Barney Stinson powiedziałby „It’s gonna be Legendary!” I tak właśnie było! 

DJ/Wodzirej Bellwether w Wenecji!

To było prawdziwe wesele na bogato! Cały magiczny dzień Moniki i Adriana pełen wrażeń i wspaniałych emocji w pięknej aurze pogodowej w „Wenecji” czyt. Dom Gościnny „Wenecja” w Łomży. Nad przebiegiem i organizacją wesela czuwała niezastąpiona ekipa z Literkowo w Łomży aby wszystko poszło zgodnie z planem i oczekiwaniami pary młodej. Oczywiście udało się !

Magiczne wesele w Bartlowiźnie

Niepowtarzalne chwile w Goniądzu  przeżyliśmy dzięki Asi i Michałowi, którzy zaprosili nas na swoje wesele do rodzinnego miasta Pani Młodej.  Klimat który nam towarzyszył tego dnia był niesamowity a charakter imprezy idealnie wpasował się w stylistykę Dworu Bartla i otoczenia.