O Mnie

Cześć!

Nazywam się Piotr Komorowski i jestem założycielem grupy
Bellwether Event
Wspólnie tworzymy wyjątkowe chwile!

#Rodzina

Jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem dwójki wyjątkowych brzdąców Zuzi i Antosia. Swoją wspaniałą żonę Izabele poznałem w orkiestrze dętej, gdzie ja grałem a Iza tańczyła – idealnie! Razem kochamy muzykę i dobrą zabawę nie zapominając o swoich dzieciach – oczywiście!

Obecnie zostałem zarażony miłością do tańca i wspólnie pracujemy nad zabawami i układami tanecznymi na Wasze imprezy!

#Pasja

Moją największą pasją jest muzyka różnych gatunków i styli. To właśnie ona inspiruje i aktywuje mnie do działania każdego dnia. Całe moje życie związane jest ściśle z muzyką ponieważ ukończyłem Akademię Muzyczną w Gdańsku. Przez cały okres edukacji muzycznej czynnie angażowałem się w życie artystyczne zdobywając liczne nagrody na konkursach międzynarodowych, koncertując z repertuarem solowym jak i kameralnym oraz współpracując z kompozytorami nad nowymi utworami itp.

Dzięki miłości do muzyki oraz wysublimowanego gustu muzycznego połączonego z niespożytymi pokładami energii tworze wyjątkowe chwile na Waszych uroczystościach!

#Jak to się zaczęło…

Z rynkiem weselnym związany jestem odkąd nauczyłem się grać na akordeonie pierwszego marsza weselnego będąc już w drugim stopniu szkoły muzycznej. Grając w zespole weselnym zawsze odczuwałem pewien niedosyt… wiedziałem, że można bardziej lecz nie wiedziałem jak. Los chciał że „przypadkiem” trafiłem na warsztaty wodzirejów prowadzone przez braci Hojna i od tamtej pory wiem doskonale jak prowadzić imprezę aby była niezapomniana.

Dzięki licznym warsztatom wodzirejów i kursom dobrej zabawy mam wyjątkowe pomysły na każde wesele!

Jeśli chcielibyście poznać moje pomysły, zapraszam na niezobowiązujące spotkanie na którym porozmawiamy o Waszej uroczystości!